Přestěhování kardiologické ambulance

Od 6. 12. 2021 je kardiologická ambulance přestěhována do budovy E.

Dokončení stavebních prací v Nemocnici Slaný

Dne 1. prosince 2021 byla definitivně ukončena rekonstrukce páteřní nemocniční komunikace s novými povrchy, chodníky, kanalizací, osvětlením a parkovacími místy před budovami A a B, rekonstrukce brány s instalací nových závor a rekultivace nemocničního parku s novou výsadbou, lavičkami a odpadkovými koši.

Covid report 22. 11. 2021

Omezení operativy v Nemocnici Slaný

Narůstající zahlcení naší lůžkové kapacity pacienty s covid-19 nás nutí k zatím částečnému omezení neakutních operací, za což se omlouváme. "Poděkujte " těm, kteří se nedali očkovat a musíme je léčit na úkor ostatních, kteří si svoji nemoc nezavinili.

Oznámení o přerušení podávání monoklonálních protilátek

Nemocnice Slaný je bohužel nucena na zatím neurčenou dobu přerušit podávání monoklonálních protilátek

Pohotovost pro děti a dorost - aktuální informace

Pohotovost pro děti s dorost v Nemocnici Slaný garantuje ošetření všech příchozích pacientů po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu.

Zákaz návštěv

V důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace zavádí Nemocnice Slaný s okamžitou platností do odvolání zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů.
Více po rozkliknutí článku

Covid report 19. 10. 2021

OČKOVÁNÍ  V  NEMOCNICI  SLANÝ

Očkovací místo v areálu naší nemocnice v pavilonu E je otevřeno pro veřejnost od dne 1. 10. 2021. Bude i nadále přístupné pro všechny věkové kategorie včetně nezletilé mládeže a třetích dávek výhradně přes státní reservační systém.

Informace pro pacienty v souvislosti s volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky