Oznámení o úpravě ordinačních hodin gynekologických ambulancí při GPO Nemocnice Slaný

Vážené klientky,
Vzhledem k tomu, že jsme z personálních důvodů museli omezit provoz všeobecné gynekologické ambulance při GPO Nemocnice Slaný, dovoluji si upřesnit stávající rozsah ordinačních hodin.

Velikonoční provoz odběrového centra

Omezení provozní doby odběrového centra Covid-19 během velikonočních svátků:

středa 13.4. - normální provoz
od 14.4. - 19.4. odběrové centrum UZAVŘENO
od středy 20.4.2022 - normální provoz

Důležité sdělení k očkování

Vakcinace probíhá v dubnu ve dnech 13.4. a 14.4.2022 v čase od 8 hod do 12 hod

Přemístění odběrového místa

Vzhledem k poklesu zájmu o testování na covid-19 upravujeme od 4. 4. 2022 provozní dobu Odběrového místa na pondělí, středa a pátek od 10:00 do 12:00 a Odběrové místo přemísťujeme do prostoru laboratoře v budově C.

MAMMÁRNÍ PORADNA

Od ledna bude mammární poradna dočasně uzavřena z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou MUDr. Protivové. V případě obtíží můžete paní doktorku kontaktovat na jejím telefonním čísle 606 818 118.

Aktualizace přemístění odběrového místa

Z důvodu uzavření odběrového centra v Hemerkově statku se naše odběrové místo nepřesouvá a zůstává na svém původním místě se stejnou provozní dobou od 8-12 hod. PO-PÁ

Nemocnice Slaný pomáhá Ukrajině

Dnes po poledni vyrazila ze slánské nemocnice na Polsko plně naložená dodávka kapely Metallica Revival Beroun

Ukončení zákazu návštěv

Vzhledem k příznivé covidové situaci Nemocnice Slaný ukončuje zákaz návštěv.

Poděkování

Nemocnice Slaný děkuje firmě Tropx Group s.r.o. za obdarování zdravotním materiálem v hodnotě 150 000 Kč.

Zdravotnická pomoc Ukrajině

V neděli 27. února v časných ranních hodinách byla na Ukrajinu vypravena urgentní zásilka se zdravotnickým materiálem ze slánské a rakovnické nemocnice, která byla ještě téhož dne úspěšně doručena na místo určení.