Porodnice

 

Umístění

Budova 1.patro

(plán nemocnice)

Staniční sestra

Bc. Ivana Martínková

Tel. 312 575 157

 

 

 Informativní bulletin zde

Pokoje

Na oddělní šestinedělí jsou všechny pokoje „ROOMING IN“ a dva nadstandardní jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Na porodnici jsou dva oddělené porodní sály. Každý sál sociální zařízení a pomůcky pro vedení alternativního porodu.


Nadstandardní pokoje mají sociální zařízení, televizi, ledničku, přebalovací stůl s vaničkou a možnost připojení na internet.


Cena: 600,-Kč za noc

 

Nadstandardní pokoje lze u plánovaných příjmů objednat na tel. čísle 312 575 151 nebo 157. Ostatní maminky mohou o pokoj požádat při příjmu.

 

Předporodní kurz

Máte-li zájem můžete i s partnerem navštívit předporodní kurz, který vede zkušená porodní asistentka. Zde se dozvíte mnoho informací o porodu, můžete se zeptat na vše, co vás zajímá a nakonec se podívat do prostorů naší porodnice. Kurz se pořádá každé třetí úterý v měsíci, sraz je ve 12.45 ve vestibulu budovy GPO a je za poplatek 300Kč

 

Předporodní videokurz - zde

 

Termíny pro rok 2022

termíny na rok 2022 upravíme podle epidemiologické situace

Prvotrimestrální screening

Nabízíme prvotrimestrální screening ke zjištění možných vrozených vývojových vad již během první třetiny těhotenství. Jsme akreditovaným pracovištěm při FETAL MEDICINE FOUNDATION LONDON. Cena vyšetření je 1500 Kč. Bližší informace získáte u svého obvodního gynekologa.

 

Akceptovaná porodní přání - zde

 

 

Informace k porodu

Ordinační hodiny

Dokumenty ke stažení