Neurologická ambulance Nemocnice Slaný

Od 1. března 2022 je v provozu každý pátek od 8:00 do 12:00 neurologická ambulance Nemocnice Slaný, která je umístěna v budově C (boční vchod od budovy B). Ordinující lékařkou je MUDr. Olga Najmanová, telefon do ordinace je 312 575 369.

Úprava provozní doby Očkovacího místa BŘEZEN 2022

středa 8 hod - 12 hod
čtvrtek 8 hod - 12 hod
pátek 8 hod - 12 hod

Úprava provozní doby Očkovacího místa do konce února 2022

pondělí - čtvrtek 8 hod - 12 hod,
13 hod - 14 hod.
pátek 8 hod - 12 hod

Covid report 5. 2. 2022

Omezení plánovaných hospitalizací

Z důvodu stále narůstajícího počtu karantén a onemocnění našeho personálu a též z důvodu šíření omikronu mezi přijatými pacienty vyhlašuje Nemocnice Slaný přerušení plánovaných operací a dalších výkonů vyžadujících hospitalizaci až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Covid report 27. 1. 2022

Rozšíření operativy

Od ledna 2022 rozšiřuje chirurgické oddělení Nemocnice Slaný spektrum operačních zákroků o zákroky pro syndrom karpálního tunelu, Dupuytrenovy kontraktury a "lupavých prstů".

Lékař na chirurgické oddělení

Hledáme lékaře na chirurgické oddělení, a to absolventa, lékaře po kmeni i s atestací. Nabízíme pestrou práci všeobecného chirurga i možnost specializace, dále možnost ubytování, řadu zaměstnaneckých bonusů a dobré platové podmínky. Nabídky zasílejte na reditelstvi@nemsl.cz

Podávání monoklonálních protilátek

MAMMÁRNÍ PORADNA

Od příštího týdne 10.01.2022 bude mammární poradna dočasně uzavřena z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou MUDr. Protivové.