Informace ohledně epidemiologických podmínek umožnující vstup na benefiční koncert skupiny Lucie dne 9.9.2021 v Letním kině Slaný

Na plánovaný koncert bude umožněn vstup všem, kteří splňují celostátně platné podmínky pro vstup na venkovní kulturní a sportovní akce.  Konkrétní informace stran podmínek vstupu a  dodržování všech opatření na těchto akcích najdete na adrese :

https://covid.gov.cz/opatreni/kultura  , prosíme Vás o jejich dodržování a respektování.

 

Stran koncertu Vás prosíme o následující:

1. přijďte s dostatečnou časovou rezervou, areál se  otvírá v 17,00 , vzhledem k tomu, že kromě vstupenek  se u vchodu musíte  prokázat i dokladem o prodělaném očkování, či prodělané nemoci či platným antigenním či PCR testem,  lze předpokládat, že  tato procedura vstupu  bude trvat delší dobu, proto je vhodné , aby se  vstup diváků rozložil do  všech 3 hodin možnosti vstupu

2. Před vstupem  si připravte jak vstupenku, tak Výše   uvedený doklad  o bezinfekčnosti, vstup do areálu tím výrazně urychlíte

3. Pokud nejste očkovaní, Covid jste neprodělali a budete potřebovat pro vstup na koncert antigenní či PCR test, prosíme Vás, abyste si jej přednostně zařídili  již před koncertem na některém z odběrových míst a nenechávali to na poslední chvíli.

4. Pokud to přesto nestihnete a budete potřebovat provést antigenní test na místě před koncertem, pak jej lze provést v našem odběrovém místě Nemocnice Slaný - 250 metrů od vstupu do areálu v ulici Na sadech – mapka viz: http://vytery.nemsl.cz/ .  Vzhledem k omezené kapacitě  a době trvání testu  Vás v tomto případě  žádáme, abyste v odběrovém centru byli nejpozději  do 19,00  , později příchozí nemusí začátek  vystoupení Lucie stihnout !!! Odběrové centrum bude otevřeno v době konání akce mezi 17-20 hodinou, pak bude uzavřeno,   diváci, kteří  dorazí později  nebo vůbec nebudou mít  některý z výše uvedených důkazů o bezinfekčnosti , nebudou na koncert vpuštěni .

V  místě vstupu do areálu  letního kina nebudou žádné antigenní testy prováděny, pouze ve Výše  uvedeném odběrovém centru !!!!!

5. Pokud  budete před koncertem  využívat služby našeho odběrového centra, tak vězte, že  máte dle vládního nařízení  bezplatný nárok na 4 antigenní testy v posledním  měsíci. Pokud byste byli již nad tento limit, což v odběrovém centru z regitru zjistíme,  je třeba si test v odběrovém centru zaplatit, cena je 201,- Kč, preferujeme platbu kartou, pokud   cash, pak Vás prosíme  o přesnou částku 201,- Kč.

 

Děkujeme Vám za pochopení  a respektování Výše uvedeného a těšíme se na Vás.

Znova  apelujeme na co nejvčasnější příchod do areálu.

 

                                                                              Pořadatelé  koncertu