Návštěva ministra zdravotnictví ve Slaném

23. 4. dopoledne navštívil ministr zdravotnictví Petr Arenberger naše Očkovací centrum v Městském centru Grand.

Sešel se s pracovníky OC, panem starostou Martinem Hrabánkem a s vedením nemocnice a nešetřil slovy chvály na adresu Očkovacího centra. Následovala krátká návštěva nemocnice a setkání se sestřičkami z covidových oddělení, kterým poděkoval za obrovské nasazení a obětavost a obdaroval je květinami a kávovarem. Čas si vyhradil i pro MUDr. Matěje Falce, iniciátora kampaně Opět spolu a natočení videí na podporou očkování, které pana ministra velmi oslovily. Pan ministr ocenil, jak slánská nemocnice obstála v boji s pandemií, i projekty, jejichž realizace probíhá, či je plánována, byť v současnosti omezují provoz nemocnice a komfort pacientů a personálu.