Pohotovost pro děti a dorost - aktuální informace

Pohotovost pro děti s dorost v Nemocnici Slaný garantuje ošetření všech příchozích pacientů po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu.

Bohužel s ohledem na nepravidelný provoz dětských pohotovostí v sousedních městech, odkud jsou stále častěji dětští pacienti odesíláni k nám, a v důsledku aktuálního přetížení lůžkového dětského oddělení pacienty s respiračními nemocemi nemůžeme garantovat okamžité ošetření - tedy do 20 minut od příchodu. Může se stát, že z výše uvedených důvodů se čekací doba na ošetření prodlouží, ale neměla by přesáhnout 90 minut. Pořadí pacientů bude vždy určovat lékař a bude se odvíjet od závažnosti stavu konkrétního dítěte. Závažný stav bude ošetřen ihned, ale před méně závažnými stavy bude mít přednost případná neodkladná práce sloužícího lékaře u lůžka či na porodnici. Děkujeme za pochopení a prosíme o trpělivost.