Řekli o nás

David Koller

Slánská nemocnice je mojí srdeční záležitostí. Kdykoli jsem nebo moji kamarádi potřebovali pomoct, ve Slaném to bravurně a bez otálení zvládli. Troufnu si říct, že nebýt slánské nemocnice, byla by česká bigbítová scéna trochu prořídlá. No a samozřejmě tu poslouchají skvělou muziku, ale to jen tak na okraj…

 

Váš David Koller

 

koller1-nahled2.jpg

 

 

 

 

Michal Ambrož

Nebýt nemocnice ve Slaném a jejich skvělých lékařů a neméně skvělých sester a personálu vůbec, bych nebyl na světě. Takže děkuji všem za nezapomenutelnou péči a přeji nemocnici a všem v ní všechno nejlepší!

S pozdravem Michal Ambrož

 

 ambroz1-nahled2.jpg

 

 

Petr Prokop Siostrzonek

Již více než deset let pravidelně navštěvuji nemocnici ve Slaném. Především interní oddělení monitoruje můj zdravotní stav a bdí nad tím, aby se neprojevilo negativně něco z mé rodové zátěže. A proč jezdím do Slaného z Prahy? Na všech odděleních i ve všech ordinacích slánské nemocnice jsem se setkal vždy jen se vzornou odbornou péčí a velmi citlivým lidským přístupem. Proto jsem doporučil tuto nemocnici i mnohým svým klášterním spolubratřím a známým.

                                                                                     Petr Prokop Siostrzonek

                                                                                   arciopat břevnovského kláštera

 

arciopat-m1-nahled2.jpg

 

 

Martin Zounar

Jsem rád, že jsem dostal příležitost vyjádřit svůj dík slánské nemocnici a obdiv práci jejích lékařů. Kdykoli jsem nebo moji blízcí měli zdravotní problém, věděl jsem, že nejlepší je sednout si do auta a dojet do Slaného. A musím říct, že ačkoli jsem obvykle spojován s seriálovou rolí lékaře, skutečnou doktorskou dřinu a lidskost jsem poznal ve slánské nemocnici. Díky všem!

 

zounar1-nahled2.jpg

 

 

Michal Pavlík

Ačkoli zrozen koncem padesátých let minulého století se startem kariéry v normalizačním období let sedmdesátých, potkalo mne to štěstí profesně se zabývat kvalitní muzikou, jde o klasiku, pop, rock či folk-rock. Nevycházím z úžasu, kolik obdivovatelů či samotných aktérů umění je mezi lékaři, kteří si na tento koníček dokáží navzdory své náročné profesi najít čas. Když mi v létě 2017 byla objevena nepěkná diagnosa, ocitl jsem se v lůnu takových lékařů. Prošel jsem jejich úspěšnými zákroky s pocitem, že mne léčí básníci či hudebníci.  Jejich koncert vyzněl pro můj zdravotní stav úspěšně a budiž mi ctí, že lékařům, sestrám i ostatnímu personálu nemocnice Slaný mohu nejen poděkovat, ale že řada z nich se stala mými blízkými přáteli.

Michal Pavlík, hudebník   (viz.Wikipedie)

 

pavlik1-nahled2.jpg

 

 

Vladimír Drápal

Do nemocnice ve Slaném jsem se dostal v podstatě omylem, protože v 
Lounech žádnou nemocnici nemáme. Ale příkladná péče, kvalitní strava 
a zejména výsledek léčby přesvědčily, že do slánské nemocnice se budu 
vždy rád vracet. Když budu muset. 
Mgr. Vladimír Drápal, ředitel Vrchlického divadla a Galerie města Loun 

 

drapal-m1-nahled2.jpg

 

 

 

 

Jan Vondráček

Když si chtějí lékaři ze Slaného odpočinout, jedou k nám do Prahy do Divadle v Dlouhé. Když mám zdravotní problém, jedu za lékaři do Slaného. A stejně tak i mnoho mých kolegů z divadla. Oni nám pomohou a my pak jim a dalším divákům můžeme zase hrát a dát jim odpočinout. Je to zkrátka takový medicínsko-kulturní koloběh a vzájemná důvěra. A stejně jako je v divadle důležité, jestli spolu lidé dobře komunikují, myslím, že v lékařském kolektivu je to podobné. Proto jsem nikdy nelitoval těch pár kilometrů navíc. 

Nepotrpím si na pozlátko, ale na kvalitu. Nepotřebuji nablýskanou recepci, ale dobrou lékařskou péči. Proto si rád zajedu do Slaného, protože jak známo sůl je vždy nad zlato! 

 

vondracek1-nahled2.jpg