Povolení návštěv

Nemocnice Slaný počínaje dneškem povoluje návštěvy hospitalizovaných pacientů. Každý návštěvník se musí prokázat negativním antigenním testem provedeným v posledních 48 hodinách a musí být vybaven respirátorem nebo prodělaném očkování nebo lékařskou zprávou s tím, že je to méně jak 180 dní od pozitivního PCR testu a nejeví příznaky nemoci COVID-19.

Ocenění primáře MUDr. Gabriela Marcinka

Čestným členstvím České kardiologické společnosti byl na jejím výročním XXIX. sjezdu tento víkend oceněn MUDr. Gabriel Marcinek, muž, s jehož nástupem do funkce primáře slánské interny v polovině 90. let se začala psát její nová éra.

#opětspolu

Všichni máme stejné přání: Být opět spolu

Poděkování

Zaměstnanci covidových oddělení Nemocnice Slaný děkují manželům Brtinským za milý a štědrý dar

Informace o obnovení provozu ambulancí

4. května 2021, 13:43 | Všechny ambulance Nemocnice Slaný jsou již v provozu. Prosíme, aby pacienti přicházeli s respirátorem a aby se v případě příznaků respiračního onemocnění či kontaktu s covid-19 pozitivní osobou přeobjednali.

Návštěva ministra zdravotnictví ve Slaném

23. 4. dopoledne navštívil ministr zdravotnictví Petr Arenberger naše Očkovací centrum v Městském centru Grand.

Covid report 12. 4. 2021

Ukončení stavu hromadného postižení osob

8. dubna 2021, 11:50 | S ohledem na příznivý vývoj počtu hospitalizovaných s covid-19 ukončuje Nemocnice Slaný dnem 8. 4. 2021 stav hromadného postižení osob

Poděkování Linetu

24. března 2021, 09:03 | Zaměstnanci nemocnice děkují firmě Linet za dodávání občerstvení po celou dobu pandemie. Vaší podpory si velmi vážíme!

Informace o tempu očkování

23. března 2021, 10:43