Aktuality

Dokončení vakcinace druhou dávkou AstraZeneca

 

 

 

Pravidla pro návštěvy

7. června 2021, 14:28 | Návštěvy pacientů v Nemocnici Slaný budou umožněny těm osobám, které nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 a doloží, že

 

 

 

Povolení návštěv

Nemocnice Slaný počínaje dneškem povoluje návštěvy hospitalizovaných pacientů. Každý návštěvník se musí prokázat negativním antigenním testem provedeným v posledních 48 hodinách a musí být vybaven respirátorem nebo prodělaném očkování nebo lékařskou zprávou s tím, že je to méně jak 180 dní od pozitivního PCR testu a nejeví příznaky nemoci COVID-19.

 

 

 

Ocenění primáře MUDr. Gabriela Marcinka

Čestným členstvím České kardiologické společnosti byl na jejím výročním XXIX. sjezdu tento víkend oceněn MUDr. Gabriel Marcinek, muž, s jehož nástupem do funkce primáře slánské interny v polovině 90. let se začala psát její nová éra.

 

 

 

#opětspolu

Všichni máme stejné přání: Být opět spolu

 

 

 

Poděkování

Zaměstnanci covidových oddělení Nemocnice Slaný děkují manželům Brtinským za milý a štědrý dar

 

 

 

Informace o obnovení provozu ambulancí

4. května 2021, 13:43 | Všechny ambulance Nemocnice Slaný jsou již v provozu. Prosíme, aby pacienti přicházeli s respirátorem a aby se v případě příznaků respiračního onemocnění či kontaktu s covid-19 pozitivní osobou přeobjednali.

 

 

 

Návštěva ministra zdravotnictví ve Slaném

23. 4. dopoledne navštívil ministr zdravotnictví Petr Arenberger naše Očkovací centrum v Městském centru Grand.

 

 

 

Covid report 12. 4. 2021

 

 

 

Ukončení stavu hromadného postižení osob

8. dubna 2021, 11:50 | S ohledem na příznivý vývoj počtu hospitalizovaných s covid-19 ukončuje Nemocnice Slaný dnem 8. 4. 2021 stav hromadného postižení osob

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...