V Nemocnici Slaný i nadále platí zákaz návštěv.

Nemocnice plánované povolení návštěv pacientů na lůžkových odděleních přehodnotila vzhledem k přísným podmínkám, které se zrušením zákazu návštěv souvisejí a které v daném rozsahu aktuálně nejsme schopni zabezpečit (Mimořádné opatření z 19. 5. 2020).

Benefiční koncert Totálního nasazení

Pusťte si záznam benefičního koncertu punkové kapely Totální nasazení pro slánskou nemocnici

Stavební práce

Otevření vchodů

Dne 14. 5 .2020 od 14 hod. je umožněn vstup do jednotlivých budov nemocnice. Je zrušen jediný vchod do nemocnice budovou B.

Otevření další dětské skupiny v Nemocnici Slaný

Nemocnice Slaný otevře 1. května 2020 již třetí dětskou skupinu v rámci mini-školky Zdravotníček, která bude stejně jako již dva roky fungující dvě dětské skupiny financována z fondů Evropské unie.

Otevření ambulancí

Od pondělí 20. dubna 2020 Nemocnice Slaný obnovuje provoz odborných ambulancí a ambulantních rentgenových, ultrazvukových a CT vyšetření.

Nemocnice Slaný je připravena na příjem Covid pacientů

Roušky

Máme již dostatek roušek, děkujeme!

Zřízení dárcovského účtu

INFO PRO DÁRCE KRVE - 26.3.2020