MAMMÁRNÍ PORADNA

Od příštího týdne 10.01.2022 bude mammární poradna dočasně uzavřena z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou MUDr. Protivové.

Očkování

Vakcinace v očkovacím místě probíhá od 5.1. 2022

Poděkování

Děkujeme studentům slánského gymnázia z Laborek, kteří nemocnici obdarovali spoustou výborného cukroví.

Mammární poradna bude 28.12.2021 uzavřena.

Covid report 16. 12. 2021

Změna místa EKG Holter, TK Holter a cévní ambulance

- jsou nyní na interní části urgentního příjmu

Aktuální informace o podávání monoklonálních protilátek

Bohužel včerejší informaci z Covid reportu o obnově dodávek monoklonálních protilátek musíme aktualizovat - přidělené množství jsme již spotřebovali a další nám mají být přiděleny až v příštím týdnu.

Covid report 6. 12. 2021

K dnešnímu ránu hospitalizujeme na covidových odděleních Nemocnice Slaný 27 pacientů, z toho 3 na ARO, 6 na reprofilizovaných JIP lůžkách a zbytek na standardních lůžkách. Nejmladšímu pacientu s covidovým zápalem plic je 24 let, pacientu v nejvážnějším stavu je 43 let - oba jsou z kategorie neočkovaných.

Přestěhování kardiologické ambulance

Od 6. 12. 2021 je kardiologická ambulance přestěhována do budovy E.

Dokončení stavebních prací v Nemocnici Slaný

Dne 1. prosince 2021 byla definitivně ukončena rekonstrukce páteřní nemocniční komunikace s novými povrchy, chodníky, kanalizací, osvětlením a parkovacími místy před budovami A a B, rekonstrukce brány s instalací nových závor a rekultivace nemocničního parku s novou výsadbou, lavičkami a odpadkovými koši.