Lékařský zdravotnický personál

 

Lékař/ka na gyn.-por. oddělení

 

Hledáme atestovaného lékaře na naše gynekologicko-porodnické oddělení. Nabízíme pestrou práci na etablovaném pracovišti s vynikajícím kolektivem, možnost dalšího odborného růstu, zajištění bytu, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.

 

Případné nabídky posílejte na email .

 

 

 

Lékař/ka na dětské a novorozenecké oddělení

Hledáme atestovaného lékaře na naše pediatrické oddělení. Nabízíme pestrou práci na etablovaném pracovišti s dětským a novorozeneckým oddělením (cca 800 novorozenců ročně), možnost dalšího odborného růstu a specializace, zajištění bytu, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.
 
Případné nabídky posílejte na email .

 

 

Lékař na ARO

 
Hledáme lékaře na anesteziologicko-resuscitační oddělení, i absolventa. Nabízíme pestrou práci jak u lůžka kriticky nemocných, tak na operačních sálech. Nabízíme možnost ubytování, řadu zaměstnaneckých bonusů a dobré platové podmínky. Nabídky zasílejte na
 
 
 
 

Lékař na Ortopedii

  
Hledáme ortopeda s ukončeným kmenem nebo atestací. Nabízíme možnost rychlého odborného růstu na akreditovaném pracovišti blízko Prahy, okamžité zapojení se do bohaté operativy, dobré platové podmínky, možnost ubytování v nemocniční ubytovně či získání obecního bytu. Nabídky zasílejte na
 
 
 
 
 

Lékař/ka na RDG oddělení

 

Nabízíme:
akreditované pracoviště
dobré platové podmínky
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, dojíždění, příspěvek na dětské tábory, slevy na léky zakoupené v nemocniční lékárně)
placení dalšího vzdělávání 
Louny - doprava zajištěna (svoz)
přátelský kolektiv
 
Kontakt: 
prim. MUDr. Martin Votýpka-Pecha
e-mail:
telefon: 606 661 510
 
 
 

Externí lékař/ka k zajištění ústavních pohotovostních služeb na dětském a novorozeneckém oddělení

 
Ambulantní lékař alergolog
 
možno na částečný úvazek
nástup možný ihned
 
Kontakt: