Omezení operativy v Nemocnici Slaný

Narůstající zahlcení naší lůžkové kapacity pacienty s covid-19 nás nutí k zatím částečnému omezení neakutních operací, za což se omlouváme. "Poděkujte " těm, kteří se nedali očkovat a musíme je léčit na úkor ostatních, kteří si svoji nemoc nezavinili.

Oznámení o přerušení podávání monoklonálních protilátek

Nemocnice Slaný je bohužel nucena na zatím neurčenou dobu přerušit podávání monoklonálních protilátek

Pohotovost pro děti a dorost - aktuální informace

Pohotovost pro děti s dorost v Nemocnici Slaný garantuje ošetření všech příchozích pacientů po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu.

Zákaz návštěv

V důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace zavádí Nemocnice Slaný s okamžitou platností do odvolání zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů.
Více po rozkliknutí článku

Covid report 19. 10. 2021

OČKOVÁNÍ  V  NEMOCNICI  SLANÝ

Očkovací místo v areálu naší nemocnice v pavilonu E je otevřeno pro veřejnost od dne 1. 10. 2021. Bude i nadále přístupné pro všechny věkové kategorie včetně nezletilé mládeže a třetích dávek výhradně přes státní reservační systém.

Informace pro pacienty v souvislosti s volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Poděkování OSA

Mockrát děkujeme OSA (Ochranný svaz autorský), za to, že nám byla poskytnuta bezúplatná licence na benefiční koncert skupiny Lucie pro Nemocnici Slaný.

Informace ohledně epidemiologických podmínek umožnující vstup na benefiční koncert skupiny Lucie dne 9.9.2021 v Letním kině Slaný

Přesun mammární poradny

Z provozních důvodů bude mammární poradna dočasně přesunuta na každé ÚTERÝ 9:00-11:30 a 13:00-14:00 v pavilonu E (ordinace ortopedie)