Aktuality

Covid report 6. 12. 2021

K dnešnímu ránu hospitalizujeme na covidových odděleních Nemocnice Slaný 27 pacientů, z toho 3 na ARO, 6 na reprofilizovaných JIP lůžkách a zbytek na standardních lůžkách. Nejmladšímu pacientu s covidovým zápalem plic je 24 let, pacientu v nejvážnějším stavu je 43 let - oba jsou z kategorie neočkovaných.

 

 

 

Přestěhování kardiologické ambulance

Od 6. 12. 2021 je kardiologická ambulance přestěhována do budovy E.

 

 

 

Dokončení stavebních prací v Nemocnici Slaný

Dne 1. prosince 2021 byla definitivně ukončena rekonstrukce páteřní nemocniční komunikace s novými povrchy, chodníky, kanalizací, osvětlením a parkovacími místy před budovami A a B, rekonstrukce brány s instalací nových závor a rekultivace nemocničního parku s novou výsadbou, lavičkami a odpadkovými koši.

 

 

 

Covid report 22. 11. 2021

 

 

 

Omezení operativy v Nemocnici Slaný

Narůstající zahlcení naší lůžkové kapacity pacienty s covid-19 nás nutí k zatím částečnému omezení neakutních operací, za což se omlouváme. "Poděkujte " těm, kteří se nedali očkovat a musíme je léčit na úkor ostatních, kteří si svoji nemoc nezavinili.

 

 

 

Oznámení o přerušení podávání monoklonálních protilátek

Nemocnice Slaný je bohužel nucena na zatím neurčenou dobu přerušit podávání monoklonálních protilátek

 

 

 

Pohotovost pro děti a dorost - aktuální informace

Pohotovost pro děti s dorost v Nemocnici Slaný garantuje ošetření všech příchozích pacientů po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu.

 

 

 

Zákaz návštěv

V důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace zavádí Nemocnice Slaný s okamžitou platností do odvolání zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů.
Více po rozkliknutí článku

 

 

 

Covid report 19. 10. 2021

 

 

 

OČKOVÁNÍ  V  NEMOCNICI  SLANÝ

Očkovací místo v areálu naší nemocnice v pavilonu E je otevřeno pro veřejnost od dne 1. 10. 2021. Bude i nadále přístupné pro všechny věkové kategorie včetně nezletilé mládeže a třetích dávek výhradně přes státní reservační systém.

 

 

 

Strana výpisu

... 11 ...