Akceptovaná porodní přání

I když se snažíme při vedení porodu vyjít maximálně vstříc Vašim porodním přáním,
jsme vázáni doporučenými postupy České gynekologicko-porodnické společnosti a České
neonatologické společnosti, proto je vhodné, abyste svá porodní přání vyjádřila písemně a
ideálně je konzultovala s lékařem naší porodnice.

Odstraňování kožních znamének

Od 1. 9. 2017 je odstraňování kožních znamének zdarma pouze ze zdravotní indikace (na doporučení dermatologa). Ostatní je hrazeno pacientem - 300 Kč za jednu návštěvu (během jedné návštěvy odstranění max. 3 znamének).

Přemístění ordinace

Oznámení o přesunutí všeobecné gynekologické ambulance při GPO Nemocnice Slaný

Prevence rakoviny tlustého střeva

Naše nemocnice se stala jedním z center, kde se každý, kdo dosáhl věku 55 let, může nechat zdarma vyšetřit. Vyšetření tlustého střeva se provádí v naší endoskopické ambulanci.

Novinka v léčbě křečových žil

Vyšetření ultrazvukem - použití nejmodernějších miniinvazivních metod, ošetření laserem EVLT, radiofrekvenční ablace.

... ...