Marta Ludviková

28. ledna 2021 před půlnocí zemřela ve věku 66 let Marta Ludviková, dlouholetá staniční na interně B - ženy.

Poděkování

Nemocnice Slaný děkuje nemocnicím v Rakovníku, Berouně, Říčanech a Kutné Hoře za převzetí pacientů s Covidem-19 při zaplnění naší lůžkové kapacity.

Covid report 25. 1. 2021

Laboratorní vyšetření potvrdilo, že dosud nevídanou agresivitu šíření korovaviru mezi personálem Nemocnice Slaný má na svědomí tzv. britská varianta viru SARS-CoV-2.

Objednávání RTG, USG a CT v nouzovém režimu

Covid report 20. 1. 2021

Nemocnice Slaný je v současných dnech zasažena Covidem-19 nejvíce za celou dobu epidemie.

Omezení provozu radiodiagnostického oddělení

Počínaje dneškem je provoz radiodiagnostického oddělení Nemocnice Slaný (RTG, CT) omezen pouze na urgentní vyšetření. Důvodem je onemocnění většiny personálu nemocí Covid-19. Tímto se ruší i objednaná neakutní vyšetření. Nouzový provoz bude trvat do odvolání.

Poděkování

Odborné ambulance interního oddělení mimo provoz

Odborné ambulance interního oddělení (kardiologická, nefrologická, endokrinologická, gastroenterologická, cévní, revmatologická a diabetologická) jsou do odvolání mimo provoz.

Zákaz návštěv

S ohledem na kritickou epidemiologickou situaci trvá i nadále v Nemocnici Slaný zákaz návštěv. Ve výjimečných individuálních případech lze po domluvě s ošetřujícím lékařem návštěvu pacienta umožnit za předpokladu dodržení všech podmínek, tedy s respirátorem a dalšími ochrannými prostředky dle instrukcí.

Nemocnice Slaný zahájila očkování personálu

6. ledna 2021 odpoledne bylo zahájeno očkování personálu slánské nemocnice mRNA vakcínou Comirnaty firem Pfizer/Biontech.