Aktuality

Situace s COVID-19

Vážení kolegové praktičtí lékaři, milí pacienti. Péče o nemocné s COVID-19 a současně stále přibývající počet nakažených zdravotníků (nutno podtrhnout, že se nenakazili v práci) naráží na kapacitní limity naší nemocnice. Více po rozkliknutí článku

 

 

 

Rekonstrukce páteřní komunikace a hlavní brány

V následujících čtyřech měsících bude probíhat rekonstrukce vozovky, chodníku a kanalizace od hlavní brány až po konec budovy B (asfalt bude nahrazen dlažbou), budování nových parkovacích míst a úprava veřejného osvětlení ve stejném prostoru a přestavba hlavního vjezdu a vstupu do nemocnice.

 

 

 

Nová ordinační doba Odběrového centra

Pro nízký zájem klientů o výtěry na COVID-19 v našem Odběrovém centru zkracujeme dobu provozu na časové rozmezí 6 - 14 hod. každý všední den počínaje úterým 6. října 2020.

 

 

 

Volná kapacita odběrového centra

Odběrové centrum na COVID má stále volnou kapacitu

 

 

 

Zpracování výtěrů na COVID již bez zpoždění

Intenzivním jednáním se spolupracujícími pražskými laboratořemi se podařilo dosáhnout přednostního zpracování vzorků z našeho odběrového centra a nedochází již k prodlevě v jejich zpracování a oznamování výsledků.

 

 

 

Provoz anesteziologické ambulance

Od 1.10.2020 se ruší provoz anesteziologické (předanestetické) ambulance. Pacienti si tímto musí předoperační vyšetření zajistit u svých praktických lékařů.

 

 

 

Odběrové centrum

Odběrové centrum na COVID-19 v Nemocnici Slaný sídli na kraji areálu nemocnice. Jak se k nám dostanete naleznete na mapce po rozkliknutí odkazu.

 

 

 

Registrace na výtěry Covid-19

Od pondělí jsou spuštěny registrace na odběry Covid-19 na adrese

 

 

 

ZÁKAZ NÁVŠTĚV

S ohledem na nepříznivý vývoj epidemie COVID-19 obnovuje Nemocnice Slaný počínaje pondělím 3. srpna 2020 zákaz návštěv

 

 

 

Informace pro pacienty a návštěvy: v rámci proticovidových opatření nadále trvá povinnost nosit v budovách nemocnice roušku!

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...