Aktuality

Uzavření lůžkové části dětského oddělení

Z důvodu onemocnění personálu je od 31.10.2020 uzavřena lůžková část dětského oddělení i novorozenecké oddělení. Děti vyžadující hospitalizaci bude přijímat kladenská nemocnice.

 

 

 

Covid report 27. 10. 2020

 

 

 

Covid report 20. 10. 2020

 

 

 

Přesun automatu na regulační poplatky

Automat na regulační poplatky se z budovy vrátnice přesouvá do vestibulu budovy B

 

 

 

Rozvoz léků

Nemocniční lékárna nabízí rozvoz léků domů slánským pacientům, kteří jsou v karanténě či imobilní. Zájemci se mohou domluvit přímo s magistrem na telefonu 312 575 371.

 

 

 

Omezení provozu odborných ambulancí

V souvislosti se zhoršováním epidemie Covid-19 omezujeme počínaje pátkem 16. 10. 2020 provoz ve všech odborných ambulancích

 

 

 

Covid report 12. října 2020

Víkendový nárůst počtu pacientů vyžadujících hospitalizaci nikoli s Covidem, ale pro Covid, ukázal nezbytnost rozšířit kapacitu Covid oddělení.

 

 

 

Situace s COVID-19

Vážení kolegové praktičtí lékaři, milí pacienti. Péče o nemocné s COVID-19 a současně stále přibývající počet nakažených zdravotníků (nutno podtrhnout, že se nenakazili v práci) naráží na kapacitní limity naší nemocnice. Více po rozkliknutí článku

 

 

 

Rekonstrukce páteřní komunikace a hlavní brány

V následujících čtyřech měsících bude probíhat rekonstrukce vozovky, chodníku a kanalizace od hlavní brány až po konec budovy B (asfalt bude nahrazen dlažbou), budování nových parkovacích míst a úprava veřejného osvětlení ve stejném prostoru a přestavba hlavního vjezdu a vstupu do nemocnice.

 

 

 

Nová ordinační doba Odběrového centra

Pro nízký zájem klientů o výtěry na COVID-19 v našem Odběrovém centru zkracujeme dobu provozu na časové rozmezí 6 - 14 hod. každý všední den počínaje úterým 6. října 2020.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...